Proje Açıklaması

Web Development with HTML, CSS and JavaScript

Günümüz dünyasında, web sayfaları fikir ve bilgi paylaşımı için en yaygın araçtır. Web siteleri tasarlamayı öğrenmek, herhangi bir kariyer yolu için inanılmaz derecede faydalı bir beceridir.
BilgeAdam Web Tasarım kursu, öğrencilere kendi web sayfalarını nasıl oluşturacaklarını öğreten proje tabanlı bir derstir. Öğrenciler HTML ve CSS dillerini öğrenecek ve yarattıkları portföyler olarak hizmet vermek için kendi canlı ana sayfalarını oluşturacaklardır. Bu kursun sonunda, öğrenciler web sayfalarının internette nasıl geliştirildiğini ve görüntülendiğini açıklayabilecek, mevcut web sitelerindeki hataları analiz edip düzeltebilecek ve kendi çok sayfalı web sitelerini oluşturabilecektir. Öğrenciler, kullanıcı ara yüz tasarımının, hızlı prototiplemenin ve kullanıcı testinin temellerini öğrenecek ve profesyonel, mobil duyarlı web siteleri oluşturmak için birlikte çalışacaklardır.

Bu Eğitimde Öğrenciler:

  • HTML (HyperText Markup Language) semantik yapısını öğrenir.

  • CSS (Cascade Style Sheet) ile metin ve format biçimlendirme yapar.

  • İstemci taraflı betik dili ile kodlar.

  • Bootstrap kütüphanesi kullanımını öğrenir.

Yaklaşan Eğitimler

Web Development with HTML, CSS and JavaScript için planlanan eğitim tarihleri ve lokasyonlarını yan tarafta bulunan eğitim takvimimizden inceleyebilir, detaylı bilgi için aşağıda bulunan formu doldurarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Bu eğitim için yaklaşan eğitim bulunmamaktadır. Detaylı bilgi için bize yazınız.

Web Development with HTML, CSS and JavaScript
Eğitimi başlıyor!

Daha detaylı bilgi almak için eğitim danışmanımız ile telefonda görüşebilir veya aşağıda bulunan Bilgi İstek Formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Arayın: 0850 441 33 39
Ödeme Yapmak İstiyorum

Lise Seviyesi Sınıf Eğitimleri

BilgeAdam ile iletişimde kalın.

Eğitimlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.