Eğitimlerin Amacı

Son yıllarda dijital tasarımcılara olan talep tüm sektörlerde hızla arttı. Bu gelişme son derece doğal çünkü dijital tasarım çevremizde her yerde hayatımıza dokunuyor. Bilge Adam Genç Akademi’nin Dijital Tasarım Eğitimleri, çocukların ve gençlerin fotoğrafa, filmlere, 3 boyutlu dijital karakterlere ve YouTube’a karşı ilgilerini, gelecekleri için doğru bir başlangıca dönüştürüyor. Onları 21. yüzyılın 2.1 trilyon Dolar ile en büyük endüstrisi global medya endüstrisi ile tanıştırıyor.

Dijital Tasarım Eğitimleri

7 – 18 Yaş Arası

Neden Dijital Tasarım Eğitimleri?

  • Dijital tasarım, dijital dünyada çok geniş bir alanı kapsıyor. 3 boyutlu modelleme ve tasarım, dijital grafik tasarımı, dijital film yapımı, dijital fotoğrafçılık, web sitesi tasarımı, dijital yayıncılık; hepsi dijital tasarımın farklı alanlarını oluşturuyor. Bilge Adam Genç Akademi Dijital Tasarım Eğitimleri, tasarıma meraklı çocukların ve gençlerin becerilerini arttırarak bu dünyaya hazırlanmalarını sağlıyor.

  • 3 boyutlu modelleme ve tasarım eğitimi ile çocuklar ve gençler, 3 boyutlu modelleme yazılımları ve donanımlarını kullanarak dijital imajlar, 3 boyutlu prototipler, giyilebilir teknolojiler ve dijital illüstrasyonlar tasarlıyorlar.

  • Dijital tasarım eğitimleri ile çocuklar web sitesi yapmayı, kendi dijital filmlerini çekmeyi ve blog yazmayı da öğreniyorlar.

BilgeAdam ile iletişimde kalın.

Eğitimlerimiz ve diğer hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.