Oyun tasarımı, oyun geliştirme, dijital tasarım, programlama, robotik; her biri, teknolojide ayrı deneyim ve birikim gerektiren alanlar. Bir okulun tüm bu deneyime sahip olması büyük bir yatırım ve kaynak gerektiriyor. Oysa Bilge Adam, teknoloji eğitimlerindeki 20 yılı aşkın tecrübesi ve 1000’den fazla personeli ile okullara ihtiyaç duydukları deneyim ve birikimi, bu yatırma gerek olmaksızın aktarıyor.

Bilge Adam, eğitim kurumlarına, kendi geliştirdiği Teknoloji Eğitimleri Modeli ve Müfredatı (TEMM)’i uygulama imkanı sunar. Ayrıca Eğitmen Akademisi ile okullarda görev yapan eğitmenlerin, teknoloji eğitimlerine yönelik yetkinlikleri kazanmasını sağlar. Eğitim kurumları; TEMM ve Eğitmen Akademisi’ne ek olarak Bilge Adam Genç Akademi’nin teknoloji eğitim programlarından da yararlanabilecekleri gibi, Bilge Adam Bilişim Grubu’nun sunduğu okullara özel yazılım, altyapı, uzman kaynağı ve dijital hizmetlerinden de faydalanabilirler.

Bilge Adam TEMM

TEMM, Bilge Adam’ın bilişim eğitimlerindeki alanındaki 21 yıllık tecrübesi ile okullar için geliştirdiği Teknoloji Eğitim Modeli ve Müfredatı’dır.

TEMM ile amaç, öğrencilerin kendi okullarında en kapsamlı teknoloji eğitimlerini alarak yaratıcılık ve becerilerini arttırmak, yurtdışındaki dünyanın en iyi üniversitelerine kabullerini kolaylaştırmak, geleceğin mesleklerine hazırlayarak dünya vatandaşları olarak yetişmelerini sağlamaktır.

Bilge Adam, TEMM ile okullara 20’nin üzerinde hazır ve/veya okula özel tasarlanmış müfredatı sunar. TEMM sayesinde öğrenciler standart diplomalarına ek olarak, özel teknoloji yetkinlik sertifikaları da alırlar. Uluslararası geçerlilikteki sertifikalar, yetkili eğitim merkezi olduğumuz Microsoft, Adobe ve Autodesk gibi teknoloji devlerinin onayına sahiptir.

Bilge Adam Eğitmen Akademisi

Teknoloji eğitimi, okullarımızda son yıllarda popüler olan bir alan… Bilge Adam ise 20 yılı aşkın bir süredir yazılım, sistem ve ağ teknolojileri, web ve grafik tasarım, dijital medya, 3D ve teknik çizim, bilgi yönetimi ve raporlama, muhasebe ve ERP alanlarında her yıl binlerce gence eğitimler veriyor.

Bilge Adam Eğitmen Akademisi, Bilge Adam’ın teknoloji eğitimlerinde ihtiyaç duyulan nitelikli eğitmen ihtiyacını karşılamak, mevcut teknoloji eğitmenlerinin bilgi ve deneyimlerini arttırmak ve niteliklerini uluslararası platformda ispatlayabilecekleri sertifikasyonu sağlamak için kurulmuş bir akademidir. Bilge Adam’dan mezun olmuş ve sertifika almış yüzlerce öğretmen halen birçok okulda başarı ile teknoloji eğitimleri vermektedir.

Teknoloji Eğitim Programları

Bilge Adam Genç Akademi,  4 farklı kategoride sunduğu teknoloji eğitimlerini eğitim kurumunuzun öğrencileri için kendi sınıflarınızda düzenleyebilmektedir.

Eğitim Teknolojileri

Teknoloji tüm dünyada artan bir hızla kullanılırken, eğitimciler de bu sürecin içinde giderek daha fazla yer almaya başladılar. Okullarda teknoloji kullanımı; kaynakların verimliliğini, iletişimi ve bilginin etkin paylaşımını arttırırken, teknoloji eğitimleri de öğrencileri dijital dünyadaki yeni kariyerlerine hazırlıyor. Bu değişimin farkında olan okul yönetimleri her geçen gün okullarının dijital dönüşümüne yönelik yeni stratejiler üretiyor ve daha fazla kaynak ayırıyorlar. Neticede dijital dönüşüm okullar için kaçınılmaz bir sürece dönüşüyor.

Bilge Adam, eğitim kurumlarının BT altyapısı, yazılım, pazarlama ve eğitim teknolojileri alanlarındaki dijital dönüşüm süreçlerini, çok yönlü ve entegre hizmet yapısıyla yönetir. Böylece hem okul içi operasyonların otomasyonunu hem de öğrenci ve velilere sunulan hizmet kalitesinin yükselmesini sağlar.

Bilge Adam ile iletişimde kalın.

Eğitimlerimiz ve diğer hizmetleriz hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın.